Produkte Kujdesi për Thonjtë – Bli Online

Jepini vetes një trajtim manikyr-pedikyr në mënyrë profesionale nga komoditeti i shtëpisë tuaj me këto produkte kujdesi për thonjtë nga të gjitha markat tuaj të preferuara dhe superiore me emrat më në zë.

Produkte Kujdesi për Thonjtë - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Filloni me shumëllojshmërinë tonë mahnitëse të aksesorëve për thonjtë, duke qenë se do të mësoni lehtë për thonjtë, prefëset, blloqet e tamponëve, skedarët dhe pincetat për t’i dhënë vetes atë që meritoni. Tjetra, zhdukni shqetësimin tuaj për të përdorur trajtimin kryesor të thonjve si trashësuesit e thonjve, trajtimet e rritjes së tyre dhe kremrat hidratues për të bërë thonjtë më mirë dhe të shkëlqyer. Përfundoni mani ose Pedi në shtëpi me zgjedhjen tonë në manikyrëve për thonjtë dhe tipsave që i gjeni në të gjitha ngjyrat dhe temat më elegante të sezonit. Ësht një ide e shkëlqyer të blini manikyrin e thonjve në internet për të marrë ngjyra unike që është vështirë ti gjeni diku tjetër.

Ne kemi të gjithë produktet e heqjes më të mirë të manikyrëve, duke përdorur Cutex Nail Polish Remover Nourishing. Nëse jeni duke punuar me bërjen e thonjve natyralë, mos dëshironi të zgjidhni një pastrues manikyrësh siç është acetoni. Pastruesi i manikyrit pa-aceton është ideal për ata që veshin akrilikë ose lloje të tjerë të thonjve të rremë, por nëse mund të përdoren në mënyrë të sigurt te thonjtë natyralë. Gama jonë e gjerë e manikyrëve përfshin Sally Hansen dhe manikyrin për thonj Wet N Wild. Nëse jeni gati të eksperimentoni me trendin më të nxehtë të thonjve të momentit, bëni zgjidhjen dhe pasqyroni artin tuaj, duke përfshirë Efektet e Sallonit Sally Hansen në një shumëllojshmëri ngjyrash dhe modelesh të nxehta tani.

Grimi i Thonjve & Kujdesi i Thonjve – Këshilla dhe Udhëzime të Ekspertëve për këto Produkte Kujdesi për Thonjtë

E kush nuk dëshiron thonj të bërë me manikyr në mënyrë perfekte? Fatkeqësisht, jo të gjithë mund të shpenzojnë para për t’i bërë ato në mënyrë profesionale. Por tani ju mund të merrni produktet e kozmetikës dhe kujdesit të thonjve në internet të Karma. al dhe të keni thonj si të sallonëve brenda disa minutash pa shpenzuar shumë. Nëse doni thonj të bërë me manikyr në mënyrë të përkryer në shtëpi, atëherë ja çfarë duhet të bëni.

Hapi i parë

Mos aplikoni një shtresë të freskët të bojës së thonjve pa hequr atë të mëparshmen. Sigurohuni që të përdorni një pastrues të mirë të manikyrave dhe fshijini thonjtë tuaj në mënyrë që të jenë totalisht të pastër.

Hapi i dytë

Shtoni 2-3 shtresa boje derisa të merrni një përfundim të mirë. Nëse doni thonj të plotë me shkëlqim, atëherë shkoni për Manish Malhotra Nail Lacquer Collection, ose nëse doni manikyr mat që dëshironi atëherë LIT Matte Enamels LIT janë perfekte për ju.

Epo, së bashku me shumëllojshmërinë tonë të produkteve të kujdesit për thonjtë dhe përbërjen e thonjve, ne gjithashtu ju sjellim tendencat më të fundit të artit të thonjve që po marrin goxha hov. Ju gjithashtu mund të qëndroni të përditësuar për tendencat e reja dhe më elegante të manikyrëve dhe mënyra të tjera të bukurisë me seksionin tonë të blogut ku mund të gjeni gjithçka që lidhet me bukurinë.

Blini Online Për Makiazhin e Thonjve dhe Produktet e Kujdesit të Thonjve në Karma. al

Karma. al ju sjell një koleksion me produkte të përballueshme, si dhe produkte të nivelit të lartë të thonjve dhe kujdesit të thonjve që do të bëjnë mrekulli në bërjen e thonjve tuaj. Këtu janë produktet tona më të shitura të përbërjes së thonjve që duhet t’i provoni me patjetër!

LIT Nail Enamels

Formulë afatgjatë me një shpërblim super të fortë ngjyrash që është rezistent ndaj çipave. Formula e përdorur në smaltin e thonjve LIT përmirëson reflektimin e ngjyrave, rrit shkëlqimin dhe ju jep thonj të shndritshëm.

 Gel Finish Nail Polish Duos – Dy nga lloji juaj

Këto rrëshqasin lehtë dhe janë të lehta për t’u përdorur. Këto bojra thonjsh janë shumë të pigmentuara që ofrojnë një mbulim të jashtëzakonshëm dhe me një agjent mbulues që nivelojnë çdo papërsosmëri në thua.

Manish Malhotra Nail Lacquers

Koleksioni Manish Malhotra Nail Lacquers ju jep thonj të përkryer të lëmuar, me një përfundim të ngjashëm me atë të sallonit. Luaj me nuancat vezulluese për të krijuar pamje manikyrësh nga seriozisht e mprehtë në bling të madh.

Wanderlust Matte Nail Polishes

Wanderlust Matte Nail Enamels janë një brez i ri i manikyrave për thonj që janë një departament i pasur i teknologjisë dhe i magjepsjes! Një shtresë e vetme e këtij manikyri depoziton një ngjyrë të pigmentuar intensivisht që bëhet matt brenda sekondave dhe është elastike ndaj konsumimit të ditës.

Zgjidhni Produktet Tuaja të Preferuara të Përbërjes në Karma. al

Nga koleksioni ynë buxhetor miqësor LIT që është i përsosur për vajzat që shkojnë në kolegj te koleksioni Manish Malhotra Haute Couture për femrat që i duan të gjitha gjërat luksoze, këtu ka diçka për të gjitha. Duke mbajtur parasysh orarin e ngjeshur të femrave, ne kemi krijuar produkte kozmetike me shumë qëllime dhe inovative që jo vetëm zvogëlojnë numrin e produkteve që duhet të mbani në çantën tuaj por gjithashtu ulin numrin e hapave që duhet të ndiqni gjatë aplikimit të tyre. Ne kemi krijuar tekstura të reja, aplikues të saktë, të cilët thjeshtojnë dhe zvogëlojnë sasinë e kohës që ju nevojitet për të bërë përbërjen tuaj. Më e mira nga të gjitha është se të gjitha produktet tona janë pa hile, dhe të aprovuara nga PETA, kështu që ju mund të përdorni produktet tona pa asnjë pendesë.

Ne u sigurojmë klientëve tanë një proces super të lehtë blerjesh, porta të sigurta pagese dhe partnerë të besueshëm të dorëzimit që sigurohen që produktet tuaja t’ju arrijnë në kohën më të shpejtë të mundshme dhe në gjendjen më të mirë. Gjatë gjithë vitit, ne kemi oferta emocionuese që ju japin produktet më autentike me çmimet më të mira. Gëzoni një përvojë të përsosur të blerjeve në internet në destinacionin tuaj me një ndalesë në internet për bukurinë e të gjitha gjërave.

Pyetjet e Bëra më Shpesh

Si mund të kujdesem për thonjtë e mi të gjatë në shtëpi?

Ja se si të bëni dhe keni thonj të fortë dhe të shëndetshëm:

  • Mbani duart tuaja shumë të pastra.
  • Mbajini të butë thonjtë tuaj.
  • Mbërtheni thonjtë rregullisht.
  • Jepni përparësi shëndetit të thonjve mbi gjatësinë.
  • Gjithmonë mbani në dorë një limë për thonjtë.
  • Mos harroni të kujdeseni edhe për thonjtë tuaj gjithashtu.
  • Mos i ngacmoni kutikulat e gjishtave tuaj.
  • Mbroni thonjtë tuaj me një shtresë bazë.

Çfarë duhet të ha për të forcuar thonjtë e mi?

Shumë lëndë ushqyese në ushqim mund të ndihmojnë thonjtë tuaj, duke i marrë ato nga të thatë dhe të brishtë në të shëndetshëm dhe të fortë. Ushqimet që mund të përmirësojnë thonjtë tuaj përfshijnë fruta, mish pa dhjamë, salmon, zarzavate me gjethe, fasule, vezë, arra dhe drithëra.

Pse sallonet kineze të thonjve mbajnë maska?

Një profesionist i thonjve është i ekspozuar ndaj pluhurit dhe tymrave për disa orë gjata çdo dite pune. Është grimca shumë e imët, shumë më e vogël e prodhuar nga skedarët elektrikë të përdorur në thonjtë akrilikë që qëndrojnë në ajër në sallone dhe përbëjnë një kërcënim për teknologjitë e thonjve – kjo është arsyeja pse teknikët mbajnë maskat e tyre.