Kamera WiFi në Shitje – Bli Online

Mbikëqyrja është bërë më e lehtë ditët e sotme me ndihmën e kamerave me Wi-Fi. Ato janë forma më e përparuar e kamerave të sigurisë që bën të mundur transferimin e fotove dhe videove me wireless nga një aparat fotografik dixhital në një faqe në internet ose në një kompjuter.

Kamera WiFi në Shitje - Bli Online
Show Filters

Showing the single result

Showing the single result

Karma.al sjell për ju Kamera me Wi-Fi nga marka të nivelit të lartë si Vimtag, CP Plus, Dahua, etj., Dhe në kategori të ndryshme si Kamerat e Sigurisë, Kamerat e Sigurisë me Wireless, Kamera CCTV dhe shumë më tepër.

 Kamerat me WI-FI janë shumë të lehta për tu konfiguruar, që do të thotë mjafton të zgjedhësh një vend, ta lidhësh dhe e kontrollon nga kudo që të ndodheni. Pra, nuk ka nevojë për të hapur vrima në mur dhe nuk ka nevojë për elektricistë. Ju mund t’i hiqni lehtë dhe t’i zhvendosni. Ato janë plotësisht të lëvizshme dhe të papërshkueshme nga uji dhe regjistrohen në HD me dritë të ulët. Ato japin fotografi me definicion të lartë dhe ju lejojnë të zmadhoni për një pamje më të mirë dhe të mos humbisni asgjë. Jini të sigurt pasi diapazoni i gjerë i kamerave të sigurisë me wireless në Karma.al do t’ju mahnisë dhe do të jeni në mëdyshje për zgjedhje.

Nëse po kërkoni kamera me wifi, mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë e disponueshme në internet vetëm në Karma.al. Kompania merret me të gjitha llojet e kamerave me Wi-Fi nga markat më të njohura si Kamera e Sigurisë CCTV me Wireless, Kamera e sigurisë Dahua IP Cube, Kamera e Sigurisë CCTV me Wireless Zytro dhe shumë të tjera. Mund ta zgjidhni kamerën në bazë të rrezes së lenteve, uljeve, markës, ofertave dhe rezolucionit të tyre të videos së krijuar. Të gjitha këto kamera nuk do të ndihmojnë thjesht në mbikëqyrjen e vendndodhjes, por edhe në sigurimin e provave në rast vjedhjeje.

Blini Online Kamera me Wi-Fi me Çmime të Përballueshme dhe me Rezolucion të Lartë Vetëm në Karma.al

Karma.al është platforma kryesore Shqiptare e tregtisë elektronike B2B(Business to Business). Kompania ka një gamë pashembullt të kamerave me Wi-Fi me çmime të përballueshme. Të gjitha kamerat me Wi-Fi në portalin Karma.al kanë të siguruar cilësinë dhe tregojnë performancë dhe qëndrueshmëri optimale. Kompania disponon marka kryesore si Vimtag, Dahua, CP Plus, etj. Qofshin ato Kamera Sigurie, Kamera CCTV, Kamera Makinash, Kamera HDCVI, Kamera IP, Kamera PTZ, Kamera Speed Dome, etj. Faqja i ka të gjitha.

Blini në internet për produkte origjinale me çmime të ulëta dhe përfitoni ulje të mëdha në blerjet me shumicë. Karma.al garanton transaksione pa qënë nevoja të stresoheni dhe pranon pagesa përmes kanaleve të ndryshme të tilla si bankë neto, kartë krediti dhe debiti, para në dorëzim. Mos hezitoni dhe bëni blerjet që ju kishin munguar me kohë me çmimet më konkurruese në treg.

Përfitoni nga Ofertat dhe tarifat më të Mira të Kamerave me Wi-Fi (Wireless)

Ju mund të blini kamera me Wi-Fi (wireless) nga ky dyqan i besueshëm në Shqipëri. Kur blini Kamera me Wireless në internet në Shqipëri, mos harroni në ofertat fantastike që shfaqen herë pas here me çdo artikull. Ju nuk duhet të shqetësoheni për vërtetësinë e produkteve tona pasi grumbullojmë shpërndarësit më të mirë të Kamera me Wireless (Wi-Fi ). Nëse blini një Kamerë me Wireless (Wi-Fi) në Karma.al dhe do të përjetoni lehtësinë e blerjes. Dhe gjithashtu merrni çmimet më të mira të Kamerave me wireless.

Një Mori Markash për të Zgjedhur

Nëse dëshironi të siguroni shtëpinë tuaj, nuk duhet të kërkoni më shumë se faqen tonë të sistemeve të sigurisë. Ne kemi gjithçka që ju nevojitet për blerjen tuaj online të kamerës CCTV në Shqipëri. Cilado kamerë IP ose kamera CCTV që planifikoni të blini, duhet të bëni hulumtimin tuaj se cila i përshtatet më së miri nevojës suaj. Kamerat e mbikqyrjes instalohen lehtë, por është e domosdoshme mirëmbajtja e tyre. Në varësi të nivelit të sigurisë që ju të dëshironi ka karakteristika të ndryshme që vijnë me të dy kamerat IP dhe kamerat CCTV. Pajisjet kërkojnë një aparat fotografik, një lidhje interneti dhe një lidhje me tel me pajisjen që dërgon të dhënat e videos në kompjuterin tuaj. Ne kemi teknologjinë më të fundit kamerave IP dhe CCTV nga markat më të mira si D-Link, Jetview, Hikvision etj.

Siguroni Qetësinë Tuaj Shpirtërore dhe Mendore 

Kamerat e mbikëqyrjes video janë bërë mjaft të volitshme dhe të lehta për tu instaluar dhe siguruar shtëpinë tuaj dhe pronat e biznesit. Për shtëpinë tuaj, një regjistrues video dhe një sistem mbikëqyrjeje me cilësi të mirë do të vlente të investohej. Vetëm të paturit e një sistemi në vend mund të zvogëlojë shanset e vjedhjes ose një thyerjeje. Një përdorim tjetër popullor për kamerat CCTV dhe kamerat IP është monitorimi i fëmijëve dhe dados për prindërit që punojnë. Një aparat fotografik bazë i përshtatet shumicës së objektivave të mësipërme për shtëpinë tuaj, por për qëllime profesionale ose biznesi ka kuptim të merrni një aparat fotografik të nivelit më të lartë me HD dhe zoom për të parandaluar ndonjë humbje biznesi për shkak të vjedhjes ose plaçkitjes së dyqaneve.

Karma.al Ofron një Larmi Sistemesh Mbikëqyrjeje

Nëse dëshironi të hulumtoni më tej rreth secilit lloj të kamerës së sigurisë, mund të vizitoni nën-seksionet e ndryshme në faqen tonë. Ne kemi një Kamera IP Inteligjente, një aparat fotografik Sony për shumë qëllime dhe kamera monitoruese për fëmijët. Kamerat CCTV në të gjitha format, stilet dhe specifikimet e tyre janë në dispozicion këtu në Karma.al. Kamerat Bullet janë kamerat e gjata cilindrike të vendosura jashtë shtëpive, në cepat e rrugëve dhe në vendet ku kërkohet gjykimi.

Një gamë e larmishme e markave për të zgjedhur, si Hikvision, CP Plus, Its, Samsung, 1Haze. 5 listat më të mira të Royallite Double Antenna Auto-Rotating Night Vision Mobile HD CCTV Kamera WiFi, D3D Wireless HD IP WIFI CCTV Kamera e Brendshme e Sigurisë (Mbështetje deri në 128 GB Micro SD Card) -D8809, D3D Wireless Outdoor Kamera D-8862, D3D Wireless Kamera Panoramic Bulb 360 IP Kamera, Wireless 4Ch WiFi NVR 2 Wifi Kamera Outdoor,etj. Kamerat në Karma.al janë krijuar posaçërisht duke mbajtur parasysh zgjedhjet tuaja të preferuara.

Cilësia Plotëson Përballueshmërinë: Kamerat e Sigurisë në Karma.al

Karma.al ka qenë një simbol i besimit për një kohë të gjatë tani në treg. Duke marrë parasysh këtë fakt, çdo produkt nga gama e Karma.al kalon nëpër kontrolle të shumëfishta të cilësisë përpara se të dorëzohet në pragun tuaj. Kështu që, mund të jeni të sigurt për cilësinë e produkteve. Ne në Karma.al gjithmonë përpiqemi t’i bëjmë produktet sa më efikase dhe në përputhje me karakteristikat që klienti ka. Ne i zgjedhim produktet shumë lehtë në mënyrë që të merrni kthimin më të mirë të investimit. Pas blerjes tuaj, ne marrim përgjegjësinë e vetme për ta dërguar atë në pragun tuaj me lehtësinë më të madhe.