depilator gm 3061

2,990.00 L

39 in stock

Transport ne gjithe Shqiperine

 • 200 Lek ne Tirane
 • 300 Lek Jashte Tiranes
Guaranteed Safe Checkout

 •  DEPILATOR 4n1 AKSESORË
 •  Rezistente ndaj Ujit
 •  Kokë e gjerë me 32 piskatore për shkulje efikase dhe pa irritime
 •  Kokë me prerje
 •  Kokë për pastrimin e kallove
 •  Kokë shkulje per bikini
 •  Makina mund të përdoret me korent dhe me karikim
 •  E pajisur me bateri lithium ( 1 orë pune për një orë karikim )
 •  Me 2 nivele shpejtsie
 •  GARANCIA 6 MUAJ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “depilator gm 3061”

Your email address will not be published. Required fields are marked *