Depilator gemei 7003
5,990.00 L 2,990.00 L Add to cart
Sale!

Depilator gemei 7003

2,990.00 L

-50%

79 in stock

Free worldwide shipping on all orders over $50

 • 30 days easy returns
 • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

 •  DEPILATOR 5n1 AKSESORË
 • Rezistente ndaj Ujit
 • Depilatori Gemei me 5 koka në një aparat të vetëm me – GARANCI 1 VIT –
 • Kokë e gjerë me 32 piskatore për shkulje efikase dhe pa irritime
 • Kokë me prerje enkas për bikini
 • Kokë për pastrimin e kallove e bute
 • Kokë per pastrimin e kallove e ashper
 • Kokë për rroje
 • Makina mund të përdoret me korent dhe me karikim
 • E pajisur me bateri lithium ( 1 orë pune për një orë karikim )
 • Me 2 nivele shpejtsie
 • E pajisur me dritë led
 • GARANCIA 1 VIT
 • Çfarë mund tju duhet tjetër

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator gemei 7003”

Your email address will not be published.