Depilator Gemei 4n1

2,490.00 L

16 in stock

Transport ne gjithe Shqiperine

 • 200 Lek ne Tirane
 • 300 Lek Jashte Tiranes
Guaranteed Safe Checkout

 •  Nga 4,990 leke
 •  Vetem per 2.500 leke
 • 1- Koke per shkulje me rrenje
 • 2- Koke per prerje
 • 3 – koke per kallot , indet e vdekura
 • 4- koke per lemimin e thonjve
 •  2 nivele shpejtesie
 •  36 piskatore per shkulje me rrenje
 •  Nuk e demton , nuk e irriton lekuren
 •  Perdoret me korent dhe karikim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator Gemei 4n1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *