Depilator dhe masazhator 5 ne 1 DSP 8003
3,490.00 L Add to cart

Depilator dhe masazhator 5 ne 1 DSP 8003

3,490.00 L

2 in stock

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Depilator dhe masazhator  5 ne 1 DSP 8003

Nje pajisje multifunksionale per kujdesin personal qe cdo femer duhet ta kete. E pajisur me 5 koka te ndryshme, kjo pajisje sherben si depilator, si masazhator,si pastrues fytyre dhe ka koke per pedikyr. Ne nje paketim shume elegant, e pershtatshme edhe per dhurate.

Me bateri te rikarikueshme.

Me 5 koka te ndryshme:
koke per depilim me ckulje
koke per depilim/rroje te zonave intimeve
koke masazhimi
koke furce per pastrimin e fytyres
koke kundra kallove dhe per kujdesjen ndaj kembeve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Depilator dhe masazhator 5 ne 1 DSP 8003”

Your email address will not be published.